Gizlilik İlkeleri

Rolypoly, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Rolypoly sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Rolypoly bünyesinde kullanılmaktadır.

Rolypoly, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın,
üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Rolypoly, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Rolypoly müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Rolypoly iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir.
Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda günlük e-posta gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla,kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir
şekilde Rolypoly veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.
Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Rolypoly ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
Ayrıca Rolypoly.com.tr’de kişisel bilgilerin ve hesabınızın güvenliği için tüm dünyada yüksek güvenlik sağlayan ‘Norton Verisign SSL’ sertifikası ile
128 bit şifreleme uygulanmaktadır.
Bilgileriniz şifrelenerek 3. şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.
Ödeme işlemlerinde kullanılan kart bilgileri hiçbir zaman sistemimize kaydedilmemektedir.

Şartlar ve Koşullar Web Sitesi Kullanım Şartları
Genel
Rolypoly,Rolypoly Perakende Ticaret Anonim Şirketi‘nin tescilli markası olup www.rolypoly.com.tr web sitesi ise Rolypoly’nin internet mağazasıdır.
İşbu Web Sitesine (www.rolypoly.com.tr) erişim, işbu Web Sitesinin kullanımı ile işbu Web Sitesi aracılığıyla ulaşılan ürünler ve hizmetler aşağıda verilen şartlara, koşullara ve duyurulara tabidir.

Hizmetleri kullanmakla, tarafımızca zaman zaman değiştirilebilecek Hizmet Koşulları’nın tamamını kabul etmiş sayılırsınız.
Hizmet Koşulları üzerinde yapılmış olabilecek değişikliklerden haberdar olmak için bu sayfayı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.
Web Sitesi’ne erişim geçici süreliğine sağlanmış olup,hizmetleri önceden haber vermeksizin geri çekme ve değiştirme hakkını saklı tutarız.
Ne kadar süreliğine olursa olsun herhangi bir zamanda ve herhangi bir sebeple Web Sitesi’ne erişilememesi bizim mesuliyetimizde değildir.

Zaman zaman Web Sitesi’nin belirli veya tüm bölümlerine erişimi kısıtlayabiliriz.
Rolypoly tamamen kendi takdir yetkisine bağlı olmak suretiyle herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin işbu Web Sitesi’nin hizmetlerini ve/veya herhangi bir sayfasını düzeltme, kaldırma veya değiştirme hakkına sahip olacaktır.

Gizlilik Politikası
Size dair bilgileri nasıl kullanacağımızı açıklayan gizlilik politikamızı Gizlilik Politikası bölümünde bulabilirsiniz.
Bu Web Sitesini kullanmakla burada yapılan işlemleri onaylamış ve temin ettiğiniz bilgilerin doğruluğunu garanti etmiş sayılırsınız.

Web Sitesi
Web Sitesi’ni kullanmanız veya bu Web Sitesi veya onun link oluşturduğu diğer siteler üzerindeki herhangi bir malzemeyi indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınıza, bilgisayar programlarınıza, verileri veya diğer size ait malzemelere bulaşabilecek dağıtılmış hizmet engelleme saldırısı, virüs veya diğer teknolojik olarak zararlı malzemelerin verdiği herhangi bir zarar veya ziyandan mesul olmayacağız.

Fikri Mülkiyet
Yazılım ve İçerik Web Sitesi’nde veya onun aracılığıyla size sunulan bütün yazılım ve içeriğin Fikri Mülkiyet Hakları,
Rolypoly’nun mülkiyetinde kalacak olup dünya çapındaki telif hakkı yasaları ve anlaşmaları ile korunmaktadır.
Rolypoly, bu gibi hakların tamamını saklı tutar. Yalnızca sizin kişisel kullanımınız için temin edilen içeriği depolayabilir, yazdırabilir ve görüntüleyebilirsiniz.
Size sunulan veya işbu Web Sitesi’nde görünen hiçbir içeriği veya içeriğin kopyalarını yayınlayamaz, işleyemez, dağıtamaz veya başka hiçbir şekilde ve hiçbir formatta çoğaltamaz veya söz konusu hiçbir içeriği bir işletme veya ticari müessese ile bağlantılı olarak kullanamazsınız.

Satış Koşulları
Sipariş vermekle, ürünü aşağıdaki şart ve koşullar altında ve bunlara tabi olarak satın almayı kabul etmiş olursunuz.
Bütün siparişlerde, ürünün mevcut olması ve sipariş bedelinin teyit edilmesi gereklidir.
Dağıtıma çıkma süreleri ürünün mevcut olup olmamasına göre değişir ve teslimat süresine ilişkin verilen her türlü teminat veya beyan, Türkiye içinde sınırlı olup posta gecikmesi veya mücbir sebepler gibi bizim mesuliyetimizde olmayan sebeplerden dolayı gecikmelere tabi olabilmektedir.
Ayrıntılı bilgi için Teslimat politikası duyurusunu okuyunuz.
Rolypoly ile sözleşme yapabilmek için 18 yaşın üzerinde olmanız ve kabul ettiğimiz bir banka tarafından verilmiş geçerli bir kredi kartı veya banka (debit) kartına sahip olmanız gerekir.
Rolypolyv, tarafınızca yapılan herhangi bir isteği geri çevirme hakkını saklı tutar.
Siparişiniz kabul edilirse e-posta ile size haber verilecektir.
Sipariş verirken bize temin ettiğiniz tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu, siparişi oluştururken kullandığınız kredi veya banka (debit) kartının yetkili kullanıcısı olduğunuzu ve malların maliyetini karşılamaya yetecek kadar para kaynağınızın olduğunu taahhüt etmiş olursunuz.
Reklamı yapılan bütün fiyatlar bu gibi değişikliklere tabidir.
Sözleşmemiz Sipariş verdiğinizde, siparişinizin alındığını teyit eden bir onay maili alacaksınız.
Bu e-posta yalnızca siparişinizin tarafımıza ulaştığını onaylayan nitelikte olup siparişinizin kabul edildiği anlamına gelmeyecektir.
Biz size sipariş ettiğiniz ürünlerin dağıtıma çıktığını teyit eden bir e-posta gönderene dek sizinle aramızda bir sözleşme oluşturulmayacaktır.
Yalnızca ürünler dağıtıma çıktığı zaman gönderilen teyit mailinde listelenen ürünler düzenlenen sözleşmeye dâhil edilecektir.

Fiyatlandırma ve Mevcut Olma Durumu
Web Sitesi’nde görünen bütün bilgilerin, açıklamaların ve fiyatların doğru olmasına çalışsak ve bu konuda size güvence versek de hatalar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz herhangi bir ürünün fiyatına ilişkin bir yanlışlık yapıldığını tespit edersek, bu durumdan sizi mümkün olduğunca çabuk haberdar edecek ve size siparişinizi doğru fiyat üzerinden yeniden onaylama veya siparişi iptal etme seçeneği sunacağız.
Size ulaşamamamız durumunda siparişi iptal edilmiş olarak işleme alacağız.
Siparişi iptal ederseniz ve ürünlerin ücretini ödemişseniz, ödediğiniz ücretin tamamı tarafınıza iade edilecektir.
Uygulanabildiği durumlarda fiyatlara KDV dâhildir